Kategorie
Značky
  Blog
   Produkty
   Nenalezeny žádné produkty.
   Přihlásit
   Zákaznický účet
   Košík
   Kategorie
   Značky
    Blog
     Produkty
     Nenalezeny žádné produkty.

     Menu
     Uživatelské menu
     B2B portál
     Prodejny
     800 887 777

     Výšivka a potisk oděvů

     Součástí služeb, které firma CANIS SAFETY a. s. vedle prodeje pracovních oděvů a pomůcek nabízí, je také možnost individuálního potisku a výšivky textilu. V centrálním logistickém areálu firma disponuje široce vybavenou dílnou, která je s více než 90 zaměstnanci schopna vyhovět nejširšímu spektru požadavků našich zákazníků.


     Jaké používáme technologie?

     Sítotisk

     Technologie, jejíž princip spočívá v protlačování barvy přes prostupná místa šablony. Prostupná místa (motiv) se vytvoří na sítu pomocí fotocitlivé emulze, která osvícením vytvrdne a zneprůchodní síto. Výhodou je široký výběr barev, trvanlivost, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení. V naší potiskové dílně máme k dispozici k výrobě sítotiskových log automatický karusel VARI PRINT EASY od firmy SHENK a dvěma ruční karusely + tři zasušovací tunely.     Výšivka

     Vysoce reprezentativní způsob brandingu firemního textilu nebo jiných reklamních předmětů z textilu, jelikož se vyznačuje vysokou odolností a životností. Nespornou výhodou výšivky je využití na produktech, kde použití jiné technologie není vhodné. Jedná se především o fleecové mikiny a bundy, mikiny, froté ručníky a osušky, župany, čepice, pletené textilie apod. Disponujeme dvěmi japonskými stroji TAJIMA a třemi stroji SWF.     Transfér

     Využití plošného tisku na speciální přenosný papír, ze kterého je potisk přenesen pomocí termotransférového lisu na požadovaný oděv. Stejně jako u sítotisku je možno docílit jemných kontur a neomezeného výběru barev.

     Loga vyrábíme za pomocí poloautomatického tiskové stroje Roku Print s moderním zaprašovacím systémem Ino Powder.


     Digitální transfér

     Jedná se o novou technologii, jež kombinuje možnosti digitálního tisku se sítotiskovým transferem. Přímý digitální nátisk na přenosovou folii s aplikací lepidla se na daný textil zažehlí termotransferovým lisem.

     Velkou výhodou této technologie je možnost tisku složitých motivů, ale také například tisku fotografií, či různých kreativních efektů.
     Digitální tisk

     Naše potisková dílna používá k digitálnímu tisku na textil tiskárnu DTG M2.

     Velkou výhodou a předností přímého digitálního tisku, který se řadí mezi nejmodernější metodu současné doby, je neomezená barevnost, docílení barevných přechodů, tisk přes švy, zipy i knoflíčky, možnosti tisku složitých motivů, ale také například tisku fotografií, či různých kreativních efektů. Digitální tisk řadíme mezi přímé tisky, tzn. barva nanesená přímo do struktury materiálu se stává jeho součástí. Samotný textil je i při tak velkém formátu loga stále prodyšný a příjemný při nošení.     Řezaný nylon/flok

     Technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou fólii.

     Po vyřezáni na speciálním plotru značky Summa (disponujeme 3 ks) a separaci přebytečných částí materiálu, je grafický motiv za pomocí termotransférového lisu přenesen na vybraný textil. Předností technologie je hranová ostrost a přesnost. Je vhodná pro malosériovou produkci. Oblíbenou formou v této technologii je refl exní nylon, jež pro své vlastnosti dokáže odrážet světlo ve tmě.     Lasertisk

     Technologie, při níž se logo digitálně přenese na speciální nosnou fólii, která je následně aplikována na oděv pomocí termolisu. 

     Touto technologií je možné přenášet i fotografie. Výhodou je velký výběr barev, možnost dodržení i velice drobných detailů. Nelze aplikovat na fleece a pogumované oděvy.
     Další přidružené technologie

     Impregnace

     Jedná se o ochranu oděvů chemickou cestou. Nabízíme tři typy impregnace oděvů - protiprašnou, nehořlavou a hydrofobní. Nelze použít na zimní, pletené, fleecové a pogumované oděvy.

     Tampónový tisk

     Je tiskový proces, který může přenést 2-D obraz na 3-D objekt. To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu, kdy se obraz převádí z tiskové desky (klišé) přes silikonový nosič, tzv. tampon, na substrat (plocha pro tisk). Díky přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek na povrch prakticky jakéhokoliv tvaru (plochý, válcový, vypouklý..) Vhodné na přilby, reflexní pásky, metry.

     Samolepka

     Grafika tištěna ve vysokém rozlišení na vinylové fólie nebo řezaná do samolepící fólie. Samolepky se převážně využívají pro značení reklamních předmětů, kde není technicky možné použít jinou technologii tisku. Nelze použít na tisk oděvu.     Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.
     Zpráva byla odeslána
     Požadavek nemůže být odeslán. Zkuste to znovu později