Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  CANIS SAFETY a.s.
  Porovnat Čeština / CZK

  Zvolte si jazyk
  Zvolte si měnu

  Košík

  Průvodce - Pracovní oděvy

   

  Pracovní oděvy naší společnosti nabízíme v široké škále provedení. Tyto oděvy navíc splňují požadavky evropské normy EN 13688. Pracovní oděvy naší společnosti si hravě poradí s nejrůznějšími rozmary počasí, ve kterých se vždy budete cítit pohodlně a komfortně. Naše jednotlivé montérkové kolekce určené pro práci nabízíme v různých materiálových kombinacích. Společným znakem našich oděvů je dobrá přizpůsobivost pohybu během nošení při použití nejmodernějších materiálů.

  Kromě montérkových kolekcí, které především splňují základní pracovní normu, jsou v našem sortimentu i oděvy, které mají specifické vlastnosti.

  Jedná se například o tyto oděvy:

  Oděvy s normou EN 343 – ochrana proti dešti
   Oděvy s normou EN 20471 - výstražné oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití
  Oděvy s normou EN 11612 - ochranné oděvy proti teplu a plamenu

   

  Oděvy s těmito specifickými vlastnostmi nazýváme profesní – jsou tedy určeny pro konkrétní pracovní činnost v daném prostředí.

  V neposlední řadě by Vás z naší nabídky mohla zaujmout široká škála volnočasových oděvů v moderních barevných kombinacích. Pokud se například zaměříme na pánské a dámské softshellové bundy, můžete si všimnout, že u vybraných modelů nabízíme vysoké hodnoty odolnosti materiálu proti průniku vody s možností výborné paropropustnosti (prodyšnosti). Některé naše pánské softshellové bundy navíc splňují již zmíněnou pracovní normu (EN 13688), ale také normu pro oděvy na ochranu proti chladnému prostředí (EN 14058).

  Samozřejmostí je u určitých modelů odolnost materiálů pomocí TPU membrány zabraňující profouknutí či promočení. Další z výčtu našich volnočasových oděvů jsou vesty, mikiny, trička nebo kalhoty. Tento sortiment nabízíme v široké škále barev a provedení.

  Vždy mějte na paměti, aby oděv Vámi zakoupený byl vhodný pro danou činnost, kterou budete praktikovat. Proto se neváhejte podívat na náš e-shop nebo navštivte jednu z našich prodejen. Rádi Vám pomůže a poradíme, tak abyste odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli.